havan ilaç
Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube

 

Sorumluluğumuz

Havan, OTC sektörünün sosyal sorumluluk sahibi bir aktörü olmak için çalışmaktadır. Sosyal sorumluluk faaliyetlerini asli faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası olarak gören Havan, ağırlıklı olarak topluma fayda sağlayacak gıda takviyeleri alanında projeler geliştirmektedir. Şirket, geliştirdiği sosyal sorumluluk faaliyetleri aracılığıyla sürdürebilir bir toplumsal yapı kurulmasına katkı sunmayı amaç edinmektedir. 

Havan, insanlara ve topluma faydalı olmak için projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

Stratejik düşünmeyi, özgün olmayı ve fark yaratmayı amaçlayan Havan, uzun dönemli stratejik planlamalarını, toplumsal faydayı temel alarak ve toplumu en büyük paydaş olarak görerek yapmaktadır.

Havan, tüm süreçlerini çevreye dost ve duyarlı bir şekilde yürütmektedir. Hızla tükenen dünya kaynaklarının korunmasına özen göstermekte, öncelikle çevreye olan etkilerini ölçmekte ve bunu minimize etmeye yönelik projeleri hayata geçirmektedir. Elektrik tüketiminin, üretim başına atık oranının ölçülmesini bir iş hedefi olarak belirlemiştir.

Havan, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine pay ayırmaktadır ve onu bir iş hedefi olarak takip etmektedir.

 

 

 


Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube
 
 
 
© Havan İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Her Hakkı Saklıdır. Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
web tasarımı | teknet