havan ilaç
Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube

 

Fason Üretim

  Son teknoloji ürünü ekipmanlar ile kapalı sistem üretim yapılan ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine (HACCP) uygun olarak dizayn edilen tesisimizde, üretim amacına uygun bölgelere ayrılmış ve verimlilik odaklı bir dizayn ile optimum seviyede çalışma esnekliği sağlayan, yatay üretim konseptinde üretim gerçekleştirilmektedir.

 Tesisimizdeki tek yönlü akım prensipleri, ürün kontaminasyon riskini minimize etmektedir. HEPA filtreler sayesinde kontaminasyon riskinin kontrol altına alındığı tesisin inşaatında antibakteriyel malzemeler ve zemin kaplamaları kullanılmıştır. Bu sayede ürünler ve çalışanlar için en üst seviyede hijyen şartları sağlanmaktadır.

 Üretim maliyetlerinde önemli bir payı olan enerji giderlerinin makul seviyelere indirilebilmesi için yatırım maliyeti yüksek fakat işletme maliyeti düşük altyapı ekipmanları tercih edilmiştir. Bu sayede enerji giderleri makul seviyelere çekilmiş ve fason üretim hizmetinde rekabetçi fiyatlar sunma avantajı sağlanmıştır.

 Bütünleşik depo ve dağıtım sistemi nakliye giderlerinde tasarruf sağlarken, birçok formu aynı tesiste üretebilme yetkinliğimiz, fason üreticilerin farklı ihtiyaçlarına hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 Havan; esnek ve yüksek üretim kapasitesi ile fason üreticilere zamanında, doğru ve kaliteli ürün hizmeti sunmaktadır.

  


Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube
 
 
 
© Havan İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Her Hakkı Saklıdır. Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
web tasarımı | teknet